Reálná změna – pohled dovnitř

REÁLNÁ ZMĚNA = POHLED DOVNITŘ

Transformace či změna v životě může vypadat různě, každý ji může chápat po svém jako můžete vidět na obrázcích 😉 Někdo řeší změnu ve smyslu změny zevnějšku, tedy váhy např. Jak jsem to měl dlouhou dobu i já a řešil, jak zhubnout a nevěřil jsem tomu, že i přes veškerou snahu, sportování, box, squash, posilovny atd. to nefunguje. Nerozuměl jsem. Vždyť dělám vše, a ke změně nedochází, o co víc jsem byl tehdy zklamaný.

Nechápal jsem, že pokud má reálná změna nastat, musím skrze vysokou míru diskomfortu jít dovnitř, podívat se ne na sebe, ale do sebe. A že váha není ten problém a nemůžu jít po povrchu, že řešení sídlí hluboko uvnitř, kde žádné zázračné pilulky, chirurgické zákroky, dia kůry a podobné nesmysly nezaberou.

TAM TOTIŽ SÍDLÍ POUZE A JEN TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, PŘÍČINY.

Došlo ke zjištění, že váha je to poslední, co by mě mělo trápit a je pouhým důsledkem všech skrytých příčin a celoživotně špatně nastavených programů uvnitř. V momentě, kdy jsem začal chápat, kudy cesta vede, začaly se dít věci samy a jelikož jsem váhu přestal řešit jako problém, vyřešila se sama, jako doplněk změn a transformací, které se začaly dít uvnitř mne.

Jsem na úplném začátku této nádherné a objevné cesty životem, který se najednou jeví jako živý organismus v každém okamžiku přítomnosti, do níž je možné krůček po krůčku stále více nahlížet a pozorovat ji zase o pár vteřin déle a být v ní zároveň přítomen jak šťasten.

Vše v sobě již máme, co je ale důležité, pokud mohu zvolit cestu, která vede k sebepoznání a zkvalitnění života jako takového, je třeba dovolit sobě samému značnou míru diskomfortu, při kterém je reálná změna proveditelná.

CESTA NEPOHODLÍ JE KLIKATÁ A OBTÍŽNÁ, PROTO JE, POKUD CHCEME SKLÍZET PLODY CELOŽIVOTNĚ A NEJEN NA OKO A KRÁTKODOBĚ, JEDINÁ MOŽNÁ 🙂💫🙏

Krásnou dnešní přítomnost Vám všem, Váš Rosťa 🙂💫🍀🙏

Tagy:
Rostislav Václavek
certifikovaný instruktor Buteyko, certifikovaný master instruktor Oxygen Advantage, instruktor dechových fúzí, instruktor otužování, zakladatel projektu 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ