Mentální nastavení při vstupu do studené vody

❄️💦Každý vstup do studené vody by měl být kontrolovaný a s pozitivním úmyslem i naladěním, což je to nejtěžší na celé věci, nicméně jakožto problém to funguje pouze při prvním vstupu a pak už se začnou dít věci pozvolna samy pěkně dál a stane se z toho krásná pozitivní závislost.

❄️💦Mentální nastavení je naprosto stěžejní, a proto je nutno pochopit, že žádná věc či technika nemůže fungovat izolovaně, ale v souladu s celkem. Tedy pokud budu pozitivně myslet, jinými slovy se mentálně nastavím do pohody, způsobím svému tělu prospěšné procesy vedoucí i k lepšímu fyzickému stavu organismu. Tento epigenetický fakt je jednoduše aplikovatelný i na ledovou vodu.

❄️💦Pokud si budu říkat, že to bude strašné a nepříjemné, mozek nás pouze poslechne a bude to strašné a nepříjemné. Pokud ale mentálně přistoupím k celému procesu jakožto k něčemu, co mi pomůže, co mne osvobodí od spousty negativních myšlenek, co mi krásně nastartuje organismus, spustí metabolismus, posílí imunitu a prostě všeobecně udělá na těle i na duchu dobře, pak se tento princip velmi jednoduše a brzy přenese i na samotný fyzický kontakt se studenou vodou.

❄️💦Není možno se izolovat, není možno se uzavřít a čekat, že se stane něco dobrého. Základní princip v životě je, se věcem otevírat, nebojovat s nimi, neizolovat se, jen je přijmout a stát se součástí. Pokud se uvolníte ve studené vodě a přijmete ji, ona vás s otevřenou náručí přijme taktéž, pokud se jí budete chtít bránit a budete se izolovat, vrátí vám to stejnou měrou.

❄️💦Studená voda má dvě nádherné vlastnosti: JE NEMILOSRDNÁ, ALE SPRAVEDLIVÁ ke všem, bez rozdílu a proces TADY A TEĎ, který všichni řeší a nemohou k němu dospět ani za pomocí složitých meditačních technik, zde nastává automaticky a ihned.

❄️💦Studená voda je tichým učitelem volnosti našeho nitra a zároveň neskutečným nástrojem k uchopení našeho trvalého zdraví a vnitřní rovnováhy, stejně jako náš dech. 

❄️💦Nehledejme stále další a další teoretické informace, těch je plný net i knížky, cesta je skrze reálnou APLIKACI. 

❄️💦PROČ A KAM TO VŠE VEDE? Můžete nad tím fárat, uvažovat, přemítat nebo to přestat pořád řešit, hodnotit, analyzovat a začít aplikovat, pozorovat a všímat si sebe samých

Jediný problém při vstupu do světa chladu je onen pomyslný první krok. Pojďme ho udělat, stojí to za to.

❄️💦SAMOZŘEJMĚ V PLNÉM BEZPEČÍ A RADOSTI Z TOHO, CO SE SEBOU PROVÁDÍME.❄️💦

Sezóna začíná, tak všem přeji krásné otužování 🙂💦❄️

Je radost dělat radost, Rosťa 💦❄️❤️

Rostislav Václavek
certifikovaný instruktor Buteyko, certifikovaný master instruktor Oxygen Advantage, instruktor dechových fúzí, instruktor otužování, zakladatel projektu 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ