Dobrá nálada je klíč

Krásný den, přátelé,

v současné době máme několik možností, jak se vyrovnat s tím, co se všude kolem děje a zachovat se, jak nejlépe to vzhledem k okolnostem lze.

Možnosti jsou v podstatě dvě, buď se ponořit do víru naprosto neuvěřitelného množství informací, které již postrádají hlavu či patu, v mnoha ohledech si protiřečí a vlastně nikdo pořádně již neví, co je vlevo a co vpravo, nahoře či dole a v konzumaci zpráv 24 hodin denně prostě spadne do díry nervozity, negativismu, pesimismu, strachu, pochybností, zda to vše zvládne, zda neonemocní, zda to bude takto, nebo jinak, jak kdyby měl tu moc s vnějším světem něco udělat.

Ovlivňování vnějšího vždy musí přijít skrze to vnitřní, a proto se zkusme zaměřit všichni na to podstatné, na to, abychom se postarali o sebe sama zevnitř, aby nám bylo dobře, o svůj domov, o své tělo, o svou duši.

Když se postaráte o sebe v tom pozitivním slova smyslu, postaráte se i o vše a všechny ostatní vzhledem k souvislostem všeho se vším při zachování principu toku energie proudící zevnitř.

Zkusme si i v této době najít chvilku pro sebe, strávit se sebou samým hodinku či víc našeho vzácného času tak, abychom se měli čas vnímat, abychom se cítili, jak se uvnitř OPRAVDU cítíme, jak nám tam uvnitř je, co nás bolí, NEJEN FYZICKY, ALE HLAVNĚ MENTÁLNĚ a proč nás to bolí, co nás svírá a proč nás to svírá. Začněme trávit čas se sebou samým prospěšně, zvědomme si, co nás baví, co nám přináší radost, věnujme se sobě samým, meditujme, zpomalení již nastalo, tak ho využijme KU PROSPĚCHU NÁS SAMOTNÝCH.

Pojďme se na sebe sami uvnitř usmát, vytvořit si vnitřní prostředí, KTERÉ POHLADÍ, protože právě v této době musíme být v pořádku a silní. A neexistuje žádný jednodušší a lepší způsob než vnést si v pomalosti a hloubce svého zacházení se sebou samým dobro, lásku a pozitivní energii do prostředí, které nás zevnitř utváří.

Lidské tělo obsahuje zhruba 10 bilionů vlastních buněk a 100 bilionů buněk celkem, včetně bakterií a dalších mikroorganismů. Jsme kolonie, o kterou je nutno se starat, ne ji škodit.

Lidské buňky tvoří pouze 43 % buněk v našem těle. Vše ostatní jsou kolonie mikroorganismů.

Žádná část našeho já nefunguje izolovaně, ani z principu jednoty nemůže, proto se snažme pochopit, že prostředí, které utváříme uvnitř utváří prostředí i vně, tedy pro lepší uchopení, čím víc budeme negativního vnášet dovnitř, tím víc ho uvidíme i všude kolem venku.

Je třeba čelit svým obavám a obtížím tím, že vyzařujeme dobré věci, odolávat je nutno radostí, vírou v sebe sama a láskou nejen k druhým, ale HLAVNĚ k sobě samotnému.

Přeji Vám krásné dny a nezapomínejte, úsměv, stejně jako Váš dech či studená voda, nic nestojí, je to zadarmo a přínosy jsou nezměrné.

JE RADOST DĚLAT RADOST, VÁŠ ROSŤA 🙂 🙂 🙂

Rostislav Václavek
certifikovaný instruktor Buteyko, certifikovaný master instruktor Oxygen Advantage, instruktor dechových fúzí, instruktor otužování, zakladatel projektu 5 PILÍŘŮ ZDRAVÍ