OBJEDNÁVKA

Trénink techniky NOOST™

Celková cena (všech 6 částí) tréninku techniky NOOST™ je

2 500 Kč 1 200 Kč

GARANTUJI VÁM:  technika NOOST™ je funkční a účinná. V případě, že při její aplikaci budete mít jakékoli pochybnosti, zda ji provádíte správně, nabízím vám 30-minutovou on-line konzultaci a to zcela ZDARMA.

3 skvělé BONUSY - každý s 40% slevou.

Objevte efektivní účinky chemických reakcí vlastního těla vyvolané vlastním dechem.

V BONUSECH naleznete velmi jednoduché postupy, jak si pomoci u níže zmíněných problémů.

BONUSY můžete získat zaškrtnutím v objednávkovém formuláři.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ - vyplňte a zaškrtněte požadované položky


Reference

"Technika produkce NO mi pomáhá od prvního workshopu, kdy jsem na něj přišel s knedlíkem v krku, kdy mě to pořád dráždilo ke kašli asi měsíc a to nemluvím o minulé zimě, kdy jsem měl pořád nějaké záněty dýchací soustavy. Pamatuji si jako dnes, že mi Rosťa řekl, zítra už nebudeš mít kašel a tak se i stalo a já od té doby neměl problém. Když začínám cítit, že jsem někde prochladl, tak použiji techniku NO a mám pokoj. Dále jsem se díky Rosťovi naučil dýchat jen nosem a to i při běhu a začal jsem od léta chodit i bez trička na hory a je to paráda. Rosťa je pro mě motivací a děkuji, že je." 
Jiří Blahutičorganizační pracovník, běh, cvičení
"Rýma s bolestí hlavy u mě naposledy cca. před rokem. Byli jsme zrovna na oslavě narozenin a nebylo mi nejlépe. Rosťa říká, pojď ukážu ti jak ti za 5 minut bude dobře. Chvilka nedýchání se zacpaným nosem, pokývání hlavou a já si v duchu říkám, to je ale blbost...No nebyla, do 10ti minut bez bolesti hlavy a rýma do druhého dne fuč. Nerozumím tomu, neumím to vysvětlit odborně jako Rosťa, ale prostě to funguje."
Lenka Vildomcováprodukční
"Již tomu bude rok, co jsem absolvovala kurzy zdravého dýchání u Rosti. Tam jsem se poprvé setkala s informacemi ohledně všech benefitů molekuly NO. Díky jeho kurzu a speciální technice, kterou nás naučil, jsem dnes schopná ihned potlačit anebo minimalizovat různé infekty. Od rýmy po různé záněty horních dýchacích cest. Díky tomu již více než rok dýchám jedna radost. 😆A to nemluvím o technikách, které Vám umožní zvýšit Váš fyzický výkon. Jako osobní trenérka funkčního fitness, vím o čem mluvím."
Adriana Wojtovičováfitness trenérka